siltās Pilates + joga

Nodarbība šobrīd nav pieejama rezervēšanai
siltās Pilates + joga
18. aug., 2022
17:30
1 stunda 15 minūtes
15.00 EUR
Pilates ir vingrinājumu sistēma, kas balstīta uz dziļo muskuļu stiprināšanu un ķermeņa centra aktivizēšanu caur spēcīgiem vēdera, muguras un sēžas (korsetes) muskuļiem.
Viena no šīs metodes priekšrocībām ir tas, ka tā ir piemērota plašam cilvēku lokam – vīriešiem, sievietēm, sportistiem, iesācējiem, cilvēkiem ar dažādu fizisko sagatavotību un svaru.

Fizioterapeiti, osteopāti, manuālās terapijas speciālisti un citi gan tradicionālajā, gan netradicionālajā medicīnā praktizējošie medicīnas darbinieki, ārstējot sāpes mugurā un mugurkaula traumas šodien atzīmē pilates metodes pozitīvo ietekmi uz imūnsistēmu, uz osteoartrīta, ceļu un plecu ievainojumu, stresa, galvassāpju un daudzu, daudzu citu slimību ārstēšanu.

Kāpēc Pilates metode darbojas?
Tā izlabo stājas defektus un ļauj ķermenim atgūt līdzsvaru, kurš nodrošina ne vien kaulu un muskuļu, bet arī asinsrites un limfrites sistēmas efektīvu darbību, normalizē vielmaiņu līdz pat šūnu līmenim, kuras bagātīgi saņem skābekli un viegli izvada indīgos atkritumus. Nodarbības laikā šūnas darbojas ļoti aktīvi un spēcīgi tiks stimulētas klienta asinsrites un limfrites orgānu sistēma.

Pilates vingrojumi ir tik viegli un intensitāte pieaug tik vienmērīgi, ka cilvēks visu laiku kontrolē savu ķermeni, kustību precizitāti, elpošanu un sāpes lokalizāciju.

Nodarbība papildināta ar deepStretch elemtiem no jogas u.c. , kas vajadzīga - muskuļu stiepšanai, ķermeņa elastības, vitalitātes attīstīšanai, organisma atveseļošanai un psihiski emocionālā stāvokļa uzlabošanai.

Stiepšanās palīdz palielināt locītavu kustīgumu, palielina ķermeņa elastību. Regulāras stiepšanās nodarbības paaugstina muskuļu un saišu elastību, kas samazina traumatisma iespēju un pazemina sāpju sindroma līmeni. Vingrojumi uzlabo kustību koordināciju, stāju un locītavu elastību, palielina izturību un muskuļu spēku, ievērojami samazina atveseļošanās periodu pēc stresa un pārpūles izraisītām sekām.

Strečings ieteicams gan jauniem cilvēkiem, gan vecāka gada gājuma cilvēkiem, gan profesionāliem sportistiem un dejotājiem – visiem, kas rūpējas par savu veselību, fizisko formu un attīstību.

Nodarbības notiek Labo sajūtu laboratorijā, Brīvības gatve 214b-504, 5.st., Rīga, VEF.
Iepriekšēja pieteikšanās uz nodarbību obligāta.

Pieejama arī autostāvvieta VEF teritorijā par izdevīgām cenām.
2h - 1.00 eiro
3h - 2.00 eiro
24h - 3.00 eiro
Novietojiet auto Europark stāvvietā un par pakalpojumu maksājiet studijas administrācijā.
Vairāk Mazāk
Labo Sajūtu Laboratorija