OM CHANTING

Nodarbība šobrīd nav pieejama rezervēšanai
OM CHANTING
13. jūl, 2024
12:30
1 stunda
Bez maksas vai Tevis sajusts ziedojums
Ievibrē un harmonizē sevi ar skaņu - meditatīvā Visuma skaņas OM skandēšanas nodarbībā iekšējam mieriņam, līdzsvaram un transformācijai! Jo relaksēts prāts un ķermenis ir pamatu pamats veiksmīgam iznākumam visā, ko vēlamies paveikt!
* OM Chanting apļi ir kā gaismas oāzītes, kas izstaro un iepludina pasaulē OM - radošās, augstākās un tīrākās Visuma vibrācijas harmonizējošo un dziedinošo enerģiju.
* Tās labvēlīgā iedarbība var sniegties neierobežoti tālu - sākot no tevis paša uz visu dzīvo un apkārtējo vidi 2 km rādiusā, un tālāk visur, kur tu ar savu domu un nolūka spēku to nosūti.
* OM Chanting apļi notiek visā pasaulē daudzās valstīs un neskaitāmās pilsētās. Pievienojies arī tu gaismas, mīlestības un pozitīvu transformāciju radītāju pulkam!

* Palīdzi sev
* Palīdzi citiem
* Palīdzi pasaulei

OM Chanting nav komercpasākums un notiek bez noteiktas dalības maksas. Piedalies ar brīvi izvēlētu ziedojuma summu, ar kuru vēlies izpaust savu pateicību un novērtējumu.

OM Chanting organizatore Mina vada OM Chanting jau 10 gadus gandrīz katru nedēļu Ogrē, Rīgā un citur dažādu pasākumu/festivālu/retrītu ietvaros.
Būsi mīļi gaidīts!
Vairāk Mazāk
Labo Sajūtu Laboratorija