Kakao ceremonija + Yin joga (3h)

Kakao ceremonija + Yin joga (3h)
23. jūl, 2024
18:30
3 stundas
35.00 EUR
Rezervēt
Baudīsim ceremoniālo Kakao, kas palīdz atvērt sirdi un savienoties ar sevi. Pēc tam ļausimies atslābinošai Yin jogas meditācijai un skaņu terapijai. Reģistrējieties tagad, lai rezervētu savu vietu un tiekamies ceremonijā!
Yin joga ir meditatīva un atslābinoša, taču var būt arī fiziski izaicinoša nodarbība. Tā koncentrējas uz ķermeņa atvēršanu un atslābināšanu nevis uz muskuļu darbību.
Katra yin jogas poza jeb asana tiek izpildīta 3-5 minūtes. Uz šādu slodzi ķermenis reaģē, padarot locītavas un saistaudus garākus un spēcīgākus.
Yin jogā svarīgi ir atslābināties un uzklausīt savu ķermeni un prātu- katram individuāli kontrolējot pozas intensitāti un savu spēju robežas. Tas ir brīdis, pavadīts vienatnē, intīmā un individuālā meditācijā.
Šis jogas veids dod spēku un domu skaidrību.
Yin joga ir balstīta uz daoisma konceptu par yin un yang – pretējiem, bet viens otru papildinošiem elementiem. Yin ir miers, stabilitāte un pasivitāte. Yang- augšup ejoša aktivitāte un atvērtība. Tāpec yin joga ir arī labs papildinājums citiem, dinamiskākiem jogas veidiem.

Yin joga:
Uzlabo ķermeņa lokanību;
Palielina ķermeņa izturību;
Piemērota tiem, kuri pavada daudz laika sēdus stāvoklī;
Piemērota sportistiem- palīdz izvairīties no traumām;
Veicina enerģijas apmaiņu;
Līdzsvaro nervu sistēmas darbību;
Pazemina stresa līmeni.

Kakao ceremonija + Yin joga notiks Labo sajūtu laboratorijā, Brīvības gatve 214b-504, 5.st., Rīga, VEF.
Durvju kodi:
1.stāvs - 3289
5.stāvs - 5892
Iepriekšēja pieteikšanās uz nodarbību obligāta.
Vairāk Mazāk
Labo Sajūtu Laboratorija