Jogas speciālista/ meistara apmācības 2018./2019. mācību gads.

Currently event is not available for reservation.
Jogas speciālista/ meistara apmācības 2018./2019. mācību gads.
12. oct, 2018
19:00
47 hours
1500.00 EUR Pirmajiem 10 dalībniekiem 795.00 Eur -1500.00 Eur
Sākas uzņemšana Jogas speciālista/ meistara apmācībām 2018./2019. mācību gadam.
Mācības vadīs pieredzējis jogas pasniedzējs no Indijas Shri Ajay Kumar Singh Ranai, pie kura ir unikāla iespēja padziļināti studēt Himalaju Sidha un Advaita Vedanta jogu
A Modulis – 12. oktobris – 16. decembris
/ Apmācības notiek piektdienu vakaros no 17 – 19 un sestdienās, svētdienās no 10 – 17/
B Modulis – februāris – aprīlis/ datumi tiks precizēti /

Abu moduļu apmācību cena 1500 eur, pirmajiem 10 dalībniekiem, kas veikuši savu rezervācuju elektroniskajā sistemā un veikuši pilnu kursa apmaksu, tiek piedāvāta īpaša cena 795 eur. Apmācību summā ietilpst 50% teorētiskās daļas un 50% praktiskās daļas. Visas nodarbības tiek saglabātas video formātā, kas dod iespēju jebkurā laikā noskatīties apmācības vēlreiz.
Apmācības notiks Himalaju Sidha jogas Akadēmijā, kas atrodas Latvijā, Batezerā. Akadēmija ir Eiropā starptautiski atzīta un Latvijā akreditēta skola, kas dod iespēju apgūt profesionālu jogas specialista izglītību, iegūstot atbilstošu kvalifikāciju.
Akadēmija ir dibināta 2009. gadā un bija pirmā šāda veida izglītības iestāde Eiropā.
Apgūstot šo programmu, tiek iegūta profesionālā kvalifikācija, un ikviens tālāk var veikt uzņēmējdarbību šajā nozarē – atvērt savu mācību centru, kur varēs citiem mācīt jogu, vadīt praktiskas un teorētiskas nodarbības.
Programma atbilst Starptautiskās Jogas Alianses 36 krp. standartam. Pēc apmācību sekmīgas pabeigšanas tiek izsniegts starptautiski atzīts sertifikāts, par kvalifikāciju, kas dod tiesības strādāt par jogas pasniedzēju ASV, Kanādā un Eiropā.
Studiju ietvaros tiek iedota piekļuve auteniskiem Tibetas, Indijas un Nepālas pasniedzēju arhīvu video/audio materiāliem, kur var apgūt Himalaju Sidhas jogu, Tibetas un Ķīniešu medicīnas, ajūrvēdu, rehabilitāciju, ci-gun terapiju, astrologiju, bioenerģētiku u.c.

Izglītību ir iespējams iegūt klātienes, neklātienes un tālmācību formātā, tādejādi sniedzot iespēju ikvienam apvienot skolu un darbu.

Apmācību laikā tiks apgūts:
• Joga Vasištha - pēc Valmiki mācības (napastāvības princips, piepūle un bezspēks pašrealizācijas procesā, paškontrole un tās nozīme jogas praksē, radīšanas princips visumā, laika princips, laika tuneļi, laika paradokss, garīgā skolotāja un saskarsmes nozīme, visuma augstakā apziņa - kā vienota būtne, atbtrīvošanās sakaņā ar riši Vasišthas filosofiju.
• Atma Bodha – Šri Adi Šankaračarja (trīs gunas, 5 ķermeņi/ košas, filosofija – brahmans, maja, atmans, avidja)
• Patandžali jogas sutras (jogas principi – jama/ nijama, jogas asnas, veidi un to nozīme, pranajamas veidi un to nozīme, pratjahāra - metodes sajūtu kontrolēšanai, dharana - koncentrēšanās metodes, djana, samadhi.
• Gorokhanathas filosofija – teorijas par čakru sistēmu un kundalini, mantras, enrģijas vadības principi, svētuma un tukšuma princips, četri enerģijas iedarbības veidi, 5 prānas, 3 bandhas, nektārs un tā sasniegšanas veidi.
More Less
Labo Sajūtu Laboratorija