siltās Pilates + joga

Nodarbība šobrīd nav pieejama rezervēšanai
siltās Pilates + joga
20. sept., 2023
17:30
1 stunda 15 minūtes
18.00 EUR 4x 68€ (1x 17€), 8x 120€ (1x 15€)
Pilates ir vingrinājumu sistēma, kas balstīta uz dziļo muskuļu stiprināšanu un ķermeņa centra aktivizēšanu caur spēcīgiem vēdera, muguras un sēžas (korsetes) muskuļiem.
Viena no šīs metodes priekšrocībām ir tas, ka tā ir piemērota plašam cilvēku lokam – vīriešiem, sievietēm, sportistiem, iesācējiem, cilvēkiem ar dažādu fizisko sagatavotību un svaru.

Fizioterapeiti, osteopāti, manuālās terapijas speciālisti un citi gan tradicionālajā, gan netradicionālajā medicīnā praktizējošie medicīnas darbinieki, ārstējot sāpes mugurā un mugurkaula traumas šodien atzīmē pilates metodes pozitīvo ietekmi uz imūnsistēmu, uz osteoartrīta, ceļu un plecu ievainojumu, stresa, galvassāpju un daudzu, daudzu citu slimību ārstēšanu.

Kāpēc Pilates metode darbojas?
Tā izlabo stājas defektus un ļauj ķermenim atgūt līdzsvaru, kurš nodrošina ne vien kaulu un muskuļu, bet arī asinsrites un limfrites sistēmas efektīvu darbību, normalizē vielmaiņu līdz pat šūnu līmenim, kuras bagātīgi saņem skābekli un viegli izvada indīgos atkritumus. Nodarbības laikā šūnas darbojas ļoti aktīvi un spēcīgi tiks stimulētas klienta asinsrites un limfrites orgānu sistēma.

Pilates vingrojumi ir tik viegli un intensitāte pieaug tik vienmērīgi, ka cilvēks visu laiku kontrolē savu ķermeni, kustību precizitāti, elpošanu un sāpes lokalizāciju.

Nodarbība papildināta ar deepStretch elemtiem no jogas u.c. , kas vajadzīga - muskuļu stiepšanai, ķermeņa elastības, vitalitātes attīstīšanai, organisma atveseļošanai un psihiski emocionālā stāvokļa uzlabošanai.

Stiepšanās palīdz palielināt locītavu kustīgumu, palielina ķermeņa elastību. Regulāras stiepšanās nodarbības paaugstina muskuļu un saišu elastību, kas samazina traumatisma iespēju un pazemina sāpju sindroma līmeni. Vingrojumi uzlabo kustību koordināciju, stāju un locītavu elastību, palielina izturību un muskuļu spēku, ievērojami samazina atveseļošanās periodu pēc stresa un pārpūles izraisītām sekām.

Strečings ieteicams gan jauniem cilvēkiem, gan vecāka gada gājuma cilvēkiem, gan profesionāliem sportistiem un dejotājiem – visiem, kas rūpējas par savu veselību, fizisko formu un attīstību.

Siltās pilates + joga nodarbībā telpa tiek sasildīta līdz aptuveni +30 grādiem pēc Celsija un tajā tiek uzturēts 40% mitruma līmenis.

Uz nodarbību līdzi jāņem 2 dvieļi - vienu jāuzklāj vingrošanas paklājam nodarbības laikā, otrs paredzēts personīgai lietošanai pēc dušas. Tos iespējams arī izīrēt uz vietas – 1 EUR.

Nodarbības notiek Labo sajūtu laboratorijā, Brīvības gatve 214b-504, 5.st., Rīga, VEF.
Durvju kodi:
1.stāvs - 3289
5.stāvs - 5892
Iepriekšēja pieteikšanās uz nodarbību obligāta.

Pieejama arī autostāvvieta VEF teritorijā par izdevīgām cenām.
2h - 1.00 eiro
Novietojiet auto Europark stāvvietā un par pakalpojumu maksājiet studijas administrācijā.
Vairāk Mazāk
Labo Sajūtu Laboratorija