Hatha joga: ķermenim un prātam

Nodarbība šobrīd nav pieejama rezervēšanai
Hatha joga: ķermenim un prātam
12. jūl, 2024
9:15
1 stunda 30 minūtes
15.00 EUR 4x 48€ (1x 12€), 8x 80€ (1x 10€)
Leldes vadītās hatha jogas nodarbības ietver tradicionālu asanu izpildi, apzinātas elpošanas (Pranayama) tehniku pielietošanu, meditāciju, čakru aktivizēšanu un līdzsvarošanu.
Šie nodarbību elementi rezultējas nomierināta prāta stāvoklī, spēcinātā un enerģijas caurstrāvotā ķermenī, kā arī veselīgā sava prāta, ķermeņa un esības apzinātībā.

Tradicionālās pozas var šķist vieglas, bet turot ilgāku laiku, pieaug intensitāte fiziskajam ķermenim un arī mentāli paliek grūtāk, bet koncentrējoties uz asanas stimulējošo čakru un elpošanu, enerģija koncentrējas konkrētajā ķermeņa daļā un pozas noturēšana ir iespējama ilgāk. Tādā veidā spēcinās ķermenis, spēja koncentrēties pieaug (neļaujoties impulsīvām domām), pieplūst enerģija konkrētām čakrām, uzlabojās dzīvības enerģijas plūsma visā ķermenī, ko sauc par Prānu un, kontrolējot savu elpu, cilvēks iegūst kontroli pār savu ķermeni un prātu.

Iepriekšēja pieredze vai zināšanas jogā, Leldes vadīto hatha jogas nodarbību dalībniekiem, nav nepieciešamas. Viss tiks parādīts un izskaidrots. Lelde savās nodarbībās stāsta par pozas ietekmi uz ķermeni, čakru funkcijām un nozīmi, palīdz noturēt meditatīvu prāta stāvokli, dodot samērīgas norādes.

Nodarbības notiek Labo sajūtu laboratorijā, Brīvības gatve 214b-504, 5.st., Rīga, VEF.
Durvju kodi:
1.stāvs - 3289
5.stāvs - 5892

Iepriekšēja pieteikšanās uz nodarbību obligāta.

Pieejama arī autostāvvieta VEF teritorijā par izdevīgām cenām.
2h - 1.00 eiro
Novietojiet auto Europark stāvvietā un par pakalpojumu maksājiet studijas administrācijā.
Vairāk Mazāk
Labo Sajūtu Laboratorija