Joga iesācējiem - veselībai un harmonijai

Nodarbība šobrīd nav pieejama rezervēšanai
20. sept., 2023
10:45
1 stunda 15 minūtes
15.00 EUR
Šī jogas nodarbība ir saudzīga. Tā atveseļo un atjauno fiziskā ķermeņa simetriju un atgriež līdzsvaru. Nodarbība piemērota cilvēkiem ar dažādām ķermeņa asimetrijām. Koriģē pēdas pozīciju un gurnu locītavu novieto pareizā vietā.
Nodarbība piemērota arī māmiņām pēc dzemdībām. Tā palīdzēs atjaunot emocionālo fonu un saudzīgi atgūt labu fizisko veselību, uzlabot piena kvalitāti, kā arī vienkārši parūpēties pašai par sevi.

Pēc dzemdībām sieviete bieži vien nedalītu uzmanību un rūpes velta mazulim un ģimenei. Tāpat jaunā māmiņa iespējami ātri un bieži vien arī nesaudzīgi pret savu ķermeni cenšas atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, kas uzkrāti grūtniecības laikā. Taču gan fiziski, gan mentāli un emocionāli, neskatoties uz pastāvīgo aizņemtību ar bērniņu, sievietei vajadzētu pakāpeniski atgūt un nostiprināt garīgo un fizisko līdzsvaru.

Pirmo 4-6 nedēļu laikā sievietes reproduktīvie orgāni atgriežas pie parastā režīma, tāpēc ir jāatpūšas. Notiek process, kura laikā dzemde samazinās līdz savam ierastajam izmēram. Pārmērīgas aktivitātes var izraisīt sāpes, jo iekšējie orgāni ir vāji, un dzemde joprojām ir palielināta. Šajā laikā ļoti ieteicami un piemēroti ir tikai elpošanas vingrinājumi.
Apmēram 4-5 nedēļas pēc dabīgām dzemdībām un 6-8 nedēļas pēc ķeizargrieziena var atsākt jogas nodarbības.

Nodarbības notiek Labo sajūtu laboratorijā, Brīvības gatve 214b-504, 5.st., Rīga, VEF.
Iepriekšēja pieteikšanās uz nodarbību obligāta.

Durvju kodi:
1.stāvs - 3289
5.stāvs - 5892

Pieejama arī autostāvvieta VEF teritorijā par izdevīgām cenām.
2h - 1.00 eiro
Novietojiet auto Europark stāvvietā un par pakalpojumu maksājiet studijas administrācijā.
Vairāk Mazāk
Labo Sajūtu Laboratorija