Pilates ar Lieni

Nodarbība šobrīd nav pieejama rezervēšanai
Pilates ar Lieni
11. jūl, 2024
12:00
1 stunda
12.00 EUR
"Cilvēks ir tik jauns, cik jauns ir viņa mugurkauls" Joseph Hubertus Pilates.
Pie muguras sāpēm visbiežāk vainojams vājums dziļajā muskulatūrā. Pat tie, kas iet uz trenažieru zāli un no ārpuses izskatās trenēti, bieži cieš no muguras sāpēm, jo ir vāja un netrenēta dziļā muskulatūra.

Ja korsetes jeb dziļie muskuļi nenotur mugurkaulu un tas nobīdās, cieš viss organisms. Pilates unikālā veidā stiprina muskuļus, tiem kļūstot elastīgākiem, stingrakiem, slaidākiem, nevis "uzpūstiem".

Pilates tā ir smalka un precīzi izpildāma vingrošanas sistēma, ko pielīdzina ārstnieciskajai vingrošanai. Bieži vien, pēc ārsta ieteikuma, to izmanto rehabilitācijas nolūkos, tā ir veselību veicinoša, droša vingrošana ar misiju uzlabot dzīves kvalitāti.

Pilates ir lēns spēka, koncentrēšanās, elpošanas, līdzsvara un apzinātības treniņš, lai paaugstinātu mugurkaula skriemeļu kustīgumu, kas izlīdzina asimetriju un muskuļu disbalansu krūškurvja un plecu daļā, kā arī uztrenētu un nostiprinātu vēdera, sēžas un muguras dziļo muskulatūru, arī uzlabotu koordināciju un emocionālo stāvokli. Obligāti jāņem vērā, ka bez pareizas un aktīvas elpošanas nodarbības laikā vēlamo rezultātu nevarēs sasniegt. Pilašu pamatlicējs, uzsākot trenēt jaunus klientus, sākumā veica tikai elpošanas vingrojumus, un pēc tam ļāva pievienot kustību. Tāpēc nodarbības laikā tiek veikta pareiza laterālā (ribu), diafragmālā (vēdera) vai saraustītā elpošana atkarībā no vingrojuma.

Ar pilates treniņiem var lieliski uztrenēt iegurņa (ķermeņa centra) stabilitāti. Tie ir arī lieliska orgānu masāža, kas palīdz uzlabot to apasiņošanu un funkcionēšanu.

Tikai vienreiz atnakot pie zinoša pilates trenera uz nodarbību, un visu nodarbības laiku koncentrējoties uz precīzu vingrojumu izpildījumu, uz visiem laikiem kliedēsiet mītu, ka pilates ir "tikai stiepšanās" vai "viegls treniņš".

Ieguvumi no pilašu nodarbībām:
- veido slaidus un spācīgus muskuļus;
- uzlabo lokanību, koordināciju un līdzsvaru;
- stiprina vēdera, muguras un sēžas muskulatūru;
- uzlabo noskaņojumu, paaugstina enerģijas līmeni;
- paātrina vielmaiņu;
- uzlabo elpošanas kvalitāti;
- atbrīvo no muskuļu disbalansa/asimetrijas;
- koriģē stāju;
- limfātiskās sistēmas darbības uzlabošanās;
- sirds-asinsvadu un imūnās sistēmas nostiprināšanās;
- atbrīvo prātu.

Nodarbības notiek Labo sajūtu laboratorijā, Brīvības gatve 214b-504, 5.st., Rīga, VEF.

Iepriekšēja pieteikšanās uz nodarbību obligāta.

Pieejama arī autostāvvieta VEF teritorijā par izdevīgām cenām.
2h - 1.00 eiro
Novietojiet auto Europark stāvvietā un pirms nodarbības par pakalpojumu maksājiet studijas administrācijā.
Vairāk Mazāk
Labo Sajūtu Laboratorija