Muguras sāpju mazināšanas nodarbība

Currently event is not available for reservation.
Muguras sāpju mazināšanas nodarbība
12. oct, 2018
18:00
1 hour
10.00 EUR
Vai Tu ikdienā sastopies ar sāpēm un saspringumu muguras rajonā? Tad pievienojies nodarbībai savas muguras veselības veicināšanai. Tev tiks detalizēti izstāstīts katrs vingrinājumus, lai Tu saprastu, kā strādāt ar savu ķermeni,
kā panākt labāku efektu no vingrinājuma un kurus no vingrinājumiem pielietot mājas apstākļos, kad mugura atkal ir saspringta un sāp.

Šis treniņš būs īpaši noderīgs tiem, kuri:
- ikdienā jūt muguras lejasdaļas sāpes;
-sastopas ar plecu un kakla saspringumu;
-strādā statisku darbu;
-vēlas atbrīvot savu muguru no spriedzes;
-vēlas uzlabot mugurkaula lokanību;
-vēlas iegūt padomus mājas vingrinājumiem.

Treniņā drīkst piedalīties arī tie, kuriem ir skriemeļu patoloģijas un starpskriemeļu disku izmaiņas, skoliozes kā arī citas patoloģiskas izmaiņas, kas saistītas ar mugurkaulu. Treniņš būs piemērots arī tiem, kuri tikko izgājuši cauri aktūtam sāpju periodam.

Nodarbības paredzētas gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem sportistiem. Katram dalībniekam tiks piedāvāts individuāls vingrinājuma risinājums, atkarībā no viņa sagatavotības. Paralēli muskuļu stiprināšanai, tie tiks arī stiepti. Nodarbību laikā tiks mācīts kā pareizi strādāt ar savu ķermeni, lai treniņš būtu efektīgs un traumu risks samazinātos līdz minimumam.
Nodarbības aktīvajā daļā Tu:
- Stiprināsi dziļo muskulatūru, neaizmirstot par pārējām muskuļu grupām ;
-Attīstīsi lokanību un gūsi informāciju par korektu un veselībai drošu treniņu;
-Iemācīsies pareizus stājas pamatprincipus;
-Gūsi izpratni par pareizu vingrinājumu izpildi, kas tev noderēs arī citos treniņos un dzīvē.

Nodarbības ilgums 60 min. Nodabības tiek vadīta latviešu valodā. Nodarbība notiek sertificētas fizioterapeites Agitas Zariņas vadībā, kurai ir 4gadu pieredze darbā ar cilvēkiem, kuriem ir skeletomuskulārās problēmas. Pēc treniņa būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus.

Ja Tev ir kāda diagnoze, slimība vai stāvoklis, kas varētu traucēt treniņa gaitā izpildīt dotos vingrinājumus, lūgums, par to informēt fizioterapeitu pirms nodarbības.
More Less
Labo Sajūtu Laboratorija