Mantru Dziedāšana

Nodarbība šobrīd nav pieejama rezervēšanai
Mantru Dziedāšana
19. maijs, 2019
19:15
1 stunda
10.00 EUR
Mantras izpaužas kā kopīga Visu Augstākā Vārda dziedāšana. Sadziedot mantras, mēs iemācāmies nomierināt prātu, apstādināt nemitīgās domas; iemācāmies sajust sevi no iekšpuses, sajust savu sirdi, sajust to, ka esam daudz vairāk kā tikai ķermenis.
Aicinām uz Mantru dziedāsanu ko vadīs etnomūzikas dziesminiece Inga Karpiča (Lalita Dasika).
Dziesmu vārdi tiek izdalīti.

Mantra (sanskritā मंत्र) ir īpaša skaņa, vārds, lūgšana, vai himna. Tās attīra mūs un nes prieku un iekšēju piepildījumu.
Katra mantra pirms dziedāšanas tiek izskaidrota, lai kopā dziedāšana un nodošanās varētu būt maksimāli apzināta un labumu nesoša.

Dziedāšanas laikā dalībnieki tiek mudināti atslābināties un koncentrēties uz savām iekšējām sajūtām, "noliekot malā" visas liekās domas par to, "kā es izskatos no malas" u.tml. Kad esi pilnīgi brīvs un koncentrējies uz savu iekšējo sajūtu, tad spēka vārdi var tevī atvērties, nereti atnesot kādas atziņas, parādot paralēles, atverot skaistas iekšējas sajūtas par saikni ar augstāko.

Šis ir laiks, kad jau esam gatavi, atvērti iepazīt sevi daudz dziļāk, spert soļus tuvāk sev, savai sirdsbalsij. Mēs meklējam mieru, piepildījumu un harmoniju.

"Mūzikai piemīt spēja pārcelt Tevi no prāta uz sirdi, neatkarīgi no tā, vai esi uz garīgā ceļa vai arī ne, jo mūzika ir Dieva valoda." [Paramahamsa Vishwananda]

Dziedāšanas ilgums ap 1 st.
Vairāk Mazāk
Labo Sajūtu Laboratorija