Meditācija - Dzīvības sajūta

Nodarbība šobrīd nav pieejama rezervēšanai
Meditācija - Dzīvības sajūta
31. maijs, 2022
19:15
1 stunda
18.00 EUR
Dzīvības sajūta.

Kā tu šobrīd piedzīvo savu dzīvi, dzīvību? Ar ko tu piepildi savu ikdienu?
Meditācijā tu vēl spilgtāk vari pamanīt un vērot savas domas un emocijas. Pamanīt, kas tevī raisās. Katra doma mūsos dzimst, dzīvo un mirst. Bez mitas un apstājas. Mazāk domu - dziļāka klātbūtne savā ieelpā, izelpā un sevī. Nāc, iepazīsti sevi un pasauli caur jaunu pieredzi meditācijas praksē!
Meditācija ir prāta viļņu nomierināšana. Meditācija ir Ceļš. Ieelpa un Izelpa, apzināta sevis vērošana, kas sniedz dziļāku eksistences un savas realitātes izpratni.

Meditācijā Tu satiksi Sevi un Visumu.

Ar meditāciju parasti tiek saprasta atkārtota uzmanības fokusēšana uz vizuālu tēlu, vārdu vai tēmu, lai panāktu mierpilnu prāta stāvokli un aplūkotu tēla vai vārda nozīmi.

Budisma Atklāsmes meditācijas (angļu val.Insight,pali val. -Vipassana) praksē šai uzmanības fokusēšanai ir vēl arī cits mērķis - daudz pilnīgāk izprast prāta dabu. Buda iedrošināja savus skolniekus izmantot pašiem savu ķermeni un prātu kā meditācijas objektu. Bieži kā objektu izmanto sajūtas, kas saistītas ar elpas plūsmu. Ja sēžat nekustīgi, aizvērtām acīm un pievēršat uzmanību elpošanai, tad pēc kāda laika tas izraisīs skaidrības un miera izjūtu. Šādā prāta stāvoklī daudz skaidrāk varam saskatīt sasprindzinājumu, gaidas un ierastus noskaņojumus, kurus varam ar maigu un pētījošu izpēti atrisināt.

Gaidīšu ikvienu, kuram interesē:
- iegūt meditācijas pieredzi;
- iepazīt prāta dabu;
- ļaut ķermenim būt kā vārtiem uz apziņas paplašināšanos;
- radīt savu dzīvi;
- ieiet sevī, lai paša ķermenis ‘māca no iekšpuses’;
- paplašināt savu esamību;
- piedalīties Dievišķā spēlē.

Meditācija notiks Labo sajūtu laboratorijā.
Brīvības gatve 214b-504 (5.stāvs), VEF, Rīga
Iepriekšēja pieteikšanās obligāta.
Vairāk Mazāk
Labo Sajūtu Laboratorija